Zalety biura księgowego online

Przedsiębiorcy stopniowo odchodzą od tradycyjnych metod prowadzenia księgowości. Rezygnują ze stałej współpracy z księgową zatrudnianą na etat, wymagają sporządzania dokumentacji w formie elektronicznej, dostępu do danych online oraz możliwości załatwienia spraw bez wychodzenia z domu.

Nic więc dziwnego, że księgowość online cieszy się takim zainteresowaniem. Jest to rozwiązanie wykazujące szeroki wachlarz zalet. Co zyskujemy decydując się na współpracę z biurem rachunkowym online?

1. Dostęp do danych i faktur w systemie online – gdziekolwiek jesteśmy możemy sprawdzić każdy dokument, każdą fakturę i każdy raport w swoim smartfonie, o każdej godzinie, gdziekolwiek jesteśmy. Jest to bardzo skuteczne narzędzie kontroli ułatwiające świadome zarządzanie firmą.
2. Niższe koszty współpracy – brak konieczności wynajmowania dużej powierzchni biurowej czy powierzchni do przechowywania dokumentów oraz automatyzacja procesów księgowych, wpływają korzystnie na ceny usług.
3. Możliwość konsultacji i uzyskania porady przez internet – mailowo, za pomocą komunikatora czy video rozmowy. Nie musimy umawiać się na spotkanie z księgową w dogodnej dla niej lokalizacji i w wyznaczonym przez nią czasie.
4. Program do wystawiania faktur, który umożliwia wystawienie dokumentu w kilka sekund, szybko i intuicyjnie.

Zalety biura księgowego online
Przewiń do góry