Usługi biura księgowego online

Biuro księgowe online

Zajmiemy się obsługą księgową Twojej firmy

Biuro księgowe online działa na rynku księgowości już kilka lat. Przez cały ten czas prężnie się rozwijamy poszerzając swoją wiedzę, zdobywając doświadczenie, powiększając zespół ekspertów i grono zadowolonych Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym.

Usługi księgowe online świadczymy dla wszystkich podmiotów kapitałowych (np. spółek z ograniczoną odpowiedzialnością) lub działalności gospodarczych.

Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości oraz KPiR.  Dla wygody naszych Klientów udostępniamy program do szybkiego wystawiania faktur, który daje też możliwość pełnego wglądu do księgowości firmy przez całą dobę z dowolnego miejsca na ziemi.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dostosowując ofertę pod jego potrzeby. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy i negocjacje.

OBSŁUGA KSIĘGOWA ONLINE

Prowadzenie pełnej księgowości spółek

Prowadzimy księgi rachunkowe, sporządzamy sprawozdania finansowe, pomagamy w opracowaniu polityki rachunkowości, sporządzamy i wysyłamy deklaracje podatkowe, reprezentujemy firmę Klienta przed Urzędami.

 

Prowadzenie KPiR lub ryczałtu dla działalności gospodarczych

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, rozliczamy ryczałtowe formy opodatkowania, pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczych, sporządzamy i wysyłamy deklaracje podatkowe, reprezentujemy firmę Klienta przed US czy ZUS.

Obsługa kadr i płac

Prowadzimy dokumentację kadrową i akta osobowe pracowników, tworzymy dokumenty i deklaracje do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, tworzymy listy płac i naliczamy płace.

Porady księgowe online

Nasi doświadczeni księgowi są do pełnej dyspozycji Klientów i w każdym momencie gotowi, aby odpowiedzieć na nurtujące pytania księgowe lub udzielić porad w kwestii podatków np. optymalizacji podatkowej .

Skype

Oferujemy konsultacje księgowe, podatkowe i prawne za pośrednictwem Skype.

E-mail

Klienci mogą również skorzystać z konsultacji udzielanych e-mailowo.

Telefon

Wygodnym rozwiązaniem są również konsultacje telefoniczne, czyli rozmowa z naszymi doradcami.

KONTAKT

BIURO KSIĘGOWE ONLINE

BEZPŁATNE KONSULTACJE I WYCENA
Przewiń do góry