Integracja księgowości i bankowości online

System księgowy nieodłącznie związany jest z finansami. Wygodę i bezpieczeństwo danych, a także automatyzację czynności finansowych zapewnić może obsługiwanie operacji księgowych bezpośrednio w systemie księgowym.
Nowoczesne technologie pozwalają na coraz łatwiejsze integrację między różnymi działami finansowo-księgowymi. Od pewnego czasu częstym zjawiskiem stało się łączenie bankowości z księgowością online, w celu przyśpieszenia procesów związanych z przepływami finansowymi. Zintegrowanie dwóch bliskich sobie systemów pozwala na optymalizację czasu, formalności i kosztów.
Dzięki połączeniu systemu do zarządzania i księgowości z serwisem bankowym, możliwa jest obsługa rachunku w jednym miejscu.
Dodatkowym atutem tego typu integracji jest wysokie bezpieczeństwo danych i stały do nich dostęp. System księgowy, który prowadzi zapisy w chmurze danych może w pełni bezpieczny sposób je przechowywać i przesyłać do systemów bankowych. Automatyzacji procesów związanych z połączeniem bankowości księgowości eliminuje się błędy i pomyłki, które spowodowane są często ręcznym wprowadzaniem danych i importowaniem ich z systemu ściekowego. Rozwiązanie to daje pewność, że dane są poprawne i aktualne.

Integracja księgowości i bankowości online
Przewiń do góry